Polcon poleca

Konwenty fanów fantastyki odbywają się w całej Polsce, a ich organizatorzy współpracują ze sobą, by uczynić imprezy jak najatrakcyjnieszymi dla uczestników.

Poniżej znajdziecie konwenty, które współpracują z Polconem 2011, przy których będziemy i my współpracować i które gorąco polecamy.

Pyrkon 2012

Pyrkon 2012

Flagowy konwent organizatora Polconu 2011 – Klubu Fantastyki Druga Era. To trzydniowe wydarzenie jest największym świętem fantastyki w Polsce! Rokrocznie rozszerzana oferta programowa przyciąga coraz więcej fanów fantastyki z kraju i zagranicy. Jeśli podoba Ci się Polcon 2011 – nie może Cię zabraknąć na Pyrkonie 2012!

  • miejsce: MTP, Poznań
  • czas: 23-25 marca 2012
  • strona: pyrkon.pl

Avangarda 2011

  • miejsce: SGGW, Warszawa
  • czas: 21-24 lipca 2011
  • strona: ava.waw.pl

Polcon 2012

Polcon 2012

Konwent Polcon w roku 2012 zostanie zorganizowany we Wrocławiu przez Stowarzyszenie Wratislavia Fantastica.


BAKA 2011

Baka 2011

W dniach 24­25 września 2011 odbędzie się kolejna edycja konwentu B.A.K.A. W tym roku w konwencji zombi oraz różnego rodzaju sił mniej lub bardziej zbrojnych walczących z zombi (typu wojsko, uzbrojeni cywile). Zapraszamy wszystkich do Zespołu Szkół Nr 18 przy ulicy Młodych Techników 58 we Wrocławiu, gdzie spędzicie czas pośród przygotowanych dla Was różnego rodzaju atrakcji od paneli i konkursów poprzez pokazy, warsztaty i turnieje. Nie zabraknie oczywiście sal z grami muzycznymi, DDR­‑a, PiU, a także planszówek czy UltraStara. Entuzjaści RPG, LARPów jak i fantastyki znajdą coś dla siebie w salach poświęconych tym tematom podczas dziejących się w nich atrakcji. Konwent B.A.K.A. Y2K11 ma na celu przybliżenie uczestnikom różnego rodzaju aspektów związanych z Japonią. Biorąc udział w atrakcjach przygotowanych dla uczestników poznasz kulturę jak i popkulturę Kraju Kwitnącej Wiśni oraz samo w sobie życie mniej lub bardziej codzienne osób mieszkających w Nipponie.
Login:

Hasło:


RejestracjaSponsor generalny

AXNPatroni honorowi

Prezydent miasta Poznań

Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu