Organizatorzy

Kontakt dla mediów

Hanna Bielerzewska - 791 996 668

Jakub Orłowski - 661 831 313

    Koordynator główny: Michał "Misiek" Karzyński (e-mail: michal.karzynski@polcon2011.pl )
    Koordynator: Piotr "Prezes" Derkacz
  • Kadry
    koordynator pionu: Mateusz „(war)kot” Warkocki
    wicekoordynator pionu: Joanna Skonieczna
    • Gżdacze
      • Gżdaczmaster: Jakub "Ordos" Suliński
      • Kierownik budynku noclegowego: Benedykt "Silmeth" Jaworski
      • Zastępca kierownika budynku noclegowego: Tomasz "Duch" Boduch
    • Ochrona
      • Szef Operacyjny Ochrony: Marcin "Kane" Rejniak
      • Szef Logistyczny Ochrony: Dexter
    • Akredytacja
      • Szef akredytacji: Bartek "Werbat" Stalewski
      • Zastępca szefa akredytacji: Katarzyna „Katja” Młynarczyk
      • Finanse: Darek Grupa
    • Techniczni
      • Szef technicznych: Piotr Grala
    • Stoiska
      • Szef stoisk: Marcin "Czarodziej" Kaczmarek
    • Sklepik z nagrodami: Maria „Tinu” Zimoląg
    • Green Room: Maciej „Człowiek Rolka” Garczewski
  • Public Relations i komunikacja
    • Media
      koordynator pionu: Hanna „Alfar” Bielerzewska
      • Szef mediów: Jakub "Phantom" Orłowski
      • Media branżowe: Maciej "Mq" Kozieł
    • Sponsorzy
      • Sponsorzy branżowi, stoiska:
        • Adrianna "Naridena" Piecyk
        • Marcin "Czarodziej" Kaczmarek
        • Paweł "Kaiou" Olejniczak
      • Sponsorzy niebranżowi:
        • Jakub "Gorbacz" Jaraczewski
  • Program
      Koordynator pionu: Anna "Lathea" Brożyna
    • Blok literacki:
      • Koordynator bloku literackiego: Marcin "Bronsiu" Bronhard
      • Paweł "Ostry" Ostrowski
    • Blok Naukowy:
      • Stefan Tórz
    • Blok RPG:
      • Hanna "Alfar Bielerzewska
    • Sesje RPG:
      • Aleksandra "Tygrys" Michalak
    • LARPy:
      • Hanna "Alfar Bielerzewska
    • Blok komiksowy i mangi:
      • Paweł "Kaiou" Olejniczak
    • Blok konkursowy:
      • Czarek "Lord Winter" Zimoląg
    • Blok komputerowy:
      • Piotr Żygadło
    • Blok dziecięcy:
      • Cyryl "Pobortza" Nowaczyk
    • Blok multimediów:
      • Sebastian "Beyo" Szwarc
    • Games Room:
      • Gramajda - Jakub "Rzabcio" Głazik
    • Gala zajdlowa:
      • Maciej "Górczas" Górczyński
  • Inne
    • Grafika:
      • Ewa Gillner
      • Krystian Krystkowiak
      • Beata "Zvirka" Sobiło
      • Jacek "Dagor" Stamblewski
    • Informator:
      • Piotr "Prezes" Derkacz
    • Strona internetowa:
      • Anna "Lathea" Brożyna
    • Oprogramowanie:
      • Anna "Lathea" Brożyna
      • Mateusz Antkowiak
    • Finanse, przedpłaty, noclegi:
      • Darek Grupa
    • Zadania specjalne:
      • Michał "Zwierz" Dorociński
    • Obsługa prawna:
      • Kamila "Charzynka" Charzyńska
      • Paweł "Ostry" Ostrowski
    • Tłumaczenia:
      • Łukasz "Bioły" Kita

Kluby

Klub Fantastyki Druga Era

Główny Organizator

Stowarzyszenie Klub Fantastyki
"Druga Era"
www.drugaera.org

Poznańska Grupa Graczy Gramajda

Organizator Games Room

Gramajda
www.gramajda.pl.
We współpracy z Games Room Team www.gamesroomteam.blogspot.com


Współpraca

Narodowe Centrum Kultury KiK - Książka i Komiks Cube - Poznański Dom Gier
Stowarzyszenie Avangarda Artifex Mundi efHa
NOBA Games Reality Pump



Login:

Hasło:


Rejestracja







Sponsor generalny

AXN



Patroni honorowi

Prezydent miasta Poznań

Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu