The Darkmoon Faire

Darkmoon Faire

Turniej The Darkmoon Faire gry karcianej World of Warcraft
Nawiązaliśmy współpracę z firmą Cryptozoik Entertainment, która organizuje na całym świecie turnieje gry karcianej World of Warcraft z cyklu The Darkmoon Faire. W tym roku odbyły się one już w Pekinie, Orlando, Paryżu i Chicago. W sierpniu na Polconie uczestnicy konwentu będą mieli okazję poznania graczy z całego świata, gdyż odbędzie się międzynarodowy turniej tej karcianki, a także seria pokazów i turniejów dla początkujących. Nie musisz mieć własnych kart, żeby pograć - będą rozdawane darmowe decki!
Dla zwycięzców przewidzane są cenne nagrody - sprzęt elektroniczny, karty podarunkowe, specjalne karty oraz zaproszenie na Mistrzostwa Świata World of Warcraft do Holandii.
Szczegółowy wykaz nagród oraz uzupełniające informacje będą wkrótce dostępne na tej stronie.


The Darkmoon Faire is Coming!
Cryptozoic Entertainment's Darkmoon Faire is coming to Poznan, Poland, and you're all invited. For those who play the World of Warcraft Trading Card Game or want to learn, the Darkmoon Faire is a weekend full of events that appeal to everyone, even if you have never played before. Meet players from all over the globe. You can win Travel Vouchers, Amazon gift cards, Loot cards, and an invite to the World of Warcraft Trading Card Game World Championship in the Netherlands.

Informacje ze strony organizatora turnieju

Kontakt

Gracze: Wszystkie pytania dotyczące tego wydarzenia powinny być kierowane na adres player@cryptozoic.com Sędziowie i Wolontariusze: Sędziowie i Wolontariusze mogą kierować pytania na adres judge@cryptozoic.com

Główne Wydarzenie

Rejestracja
Rejestracja graczy odbywać się będzie w czwartek i piątek przez cały dzień oraz w sobotę od 9:00 do 9:45 na terenie konwentu.
Gracze, którzy pojawią się po 9:45 w sobotę, ale przed końcem pierwszej rundy, będą mogli zarejestrować się z uznaniem pierwszej rundy za przegraną.

Opłata za uczestnictwo
Wpisowe na turniej Darkmoon Faire wynosi 15 EUR lub 60 PLN. Listy decków zostaną zebrane podczas spotkania graczy.

Format i długość rundy
Sobota, 27 sierpnia: Format Core Constructed. Jedna gry, rundy po 30 minut. Jeśli gracze nie ukończą jednej rozgrywki do końca czasu rundy, do ustalenia zwycięzcy wykorzystane zostaną procedury końca meczu. Liczba rund ustalona będzie na podstawie obecności. Ośmiu najlepszych zawodników awansuje do playoffów pojedynczej eliminacji w niedzielę.
Niedziela, Sierpień 28 (Playoffy): Format Core Constructed. Najlepsze dwa z trzech meczów. Ćwierćfinały i półfinały po 90 minut, finał 120 minut. Najlepszych 8 graczy będzie rywalizować w przedziale pojedynczej eliminacji Top 8. Gracze będą korzystać z tego samego decku Core Constructed co w sobotę.

Harmonogram
Czwartek
Rejestracja na DMF: 13:00
Rejestracja na pozostałe eventy: 13:00
Piątek
Rejestrację na DMF: 10:00
Rejestracja na pozostałe eventy: 10:00
Sobota
Rejestracja na DMF: 10:00
Obowiązkowe Spotkanie Graczy: 11:00
Początek Darkmoon Faire: 11:15
Rejestracja na pozostałe eventy: 10:00
Niedziela
Rejestracja na pozostałe eventy: 10:00
Playoffy DMF: 10:00
Ceremonia wręczenia nagród DMF: 15:00

Nagrody

1 miejsce: Voucher podróżny o wartości 1500 USD, 32GB iPad 2 WiFi, iPod Touch 64GB, karta Spectral Tiger, zaproszenie na Mistrzostwa Świata.

2 miejsce: Voucher podróżny o wartości 1000 USD, iPod Touch 64GB, karta Spectral Tiger, zaproszenie na Mistrzostwa Świata.

3-4 miejsce: Voucher podróżny o wartości 500 USD, PS3 konsola do gier, 8 GB iPod Nano, karta Spectral Tiger, zaproszenie na Mistrzostwa Świata.

5-8 miejsce: iPod Touch 32GB, Karta upominkowa Amazon 200, karta Spectral Tiger, zaproszenie na Mistrzostwa Świata.

9 - 16 miejsce: kart Twilight of the Dragons.

Boostery przyznawane na podstawie obecności na turnieju.

(Elektronika jest kodowana w regionie UE.)

Nagrody za Udział

Każdy uczestnik Darkmoon Faire otrzyma promocyjną kartę Burly Berta oraz Deckbox Hunter. Najlepszych 64 graczy uczestniczących w turnieju po końcowej rundzie otrzyma kartę promocyjną Dethvir the Malignant Dethvir oraz matę Darkmoon Faire.

Wydarzenia publiczne

Oprócz Darkmoon Faire, przez cały weekend organizowane będzie wiele turniejów dla graczy na wszystkich poziomach zaawansowania.

CZE League
Uczestnictwo w Lidze wymaga wpłacenia wpisowego w wysokości 10 EUR lub 40 zł. Każdy uczestnik otrzyma matę ligi (ważne do wyczerpania zapasów). Gracze Ligi mogą zarejestrować się w różnych formatach meczu i otrzymują nagrody po zakończeniu meczu (zarówno przy wygranej jak przegranej). Każdy uczestnik Ligi uczestniczy w loterii, w której do wygrania będą sprzęty elektroniczne, karty łupów i inne materiały promocyjne.
Godziny Ligi to:
Czwartek: 16:00 - 23:00
Piątek: 10:00 - 23:00
Sobota: 10:00 - 23:00
Niedziela: 10:00 - 15:00

Crafting
Crafting będzie dostępny w recepcji Ligii CZE. Crafting w sobotę przed rozpoczęciem głównego turnieju jest ograniczony do 4 kart dla jednej osoby tak, aby zapewnić że wszyscy uczestnicy mają równe szanse w uzyskaniu pożądanych kart przed turniejem. Crafting jest możliwy do wyczerpania zapasów.

Alexstrasza
Alexstrasza pojawi się na Darkmoon Faire w Poznaniu. Przynieś swój najlepszy deck i stocz pojedynek przeciwko Królowej Czerwonych Smoków! Jeśli wygrasz, otrzymasz osiągnięcie Dragonslayer i zrobimy Ci zdjęcie z Alexstraszą do zamieszczenia na naszej stronie internetowej Dragonslayers. Ty zaś otrzymasz specjalną odznakę, oznajmiającej każdemu Twoje zwycięstwo!
Jeśli przegrasz, zostaniesz spalony/a na popiół i dopisany/a do statystyk ilości ofiar czerwonych smoków.

Wydarzenia dla początkujących
Jeśli jesteś nowy i chcesz nauczyć się grać, to jest to turniej dla Ciebie. Za 10 EUR lub 40 PLN wpisowego dostaniesz Starter Deck. Jeśli już wiesz jak grać – to nie jest miejsce dla Ciebie! Jeśli nie wiesy, jeden z naszych doświadczonych wolontariuszy może cię nauczyć. Po każdej rundzie którą rozegrasz, otrzymasz w nagrodę Booster Pack – niezależnie, czy wygrasz czy przegrasz!

Inne wydarzenia publiczne
Informacje wkrótce.

Uwagi

Postępowanie
Promocja fair play jest priorytetem dla Cryptozoic Entertainment. Wszyscy gracze powinni przestrzegać zasad fair play - zarówno przed, podczas jak i po turnieju.

Regulamin Polconu
Uczestnicy DMF i powiązanych eventów oprócz niniejszego regulaminu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu gospodarzy Darkmoon Faire – Ogólnopolskiego Festiwalu Miłośników Fantastyki Polcon. Regulamin ten dostępny jest na stronie Polconu.

Decklisty i inne dokumenty
Decklisty będą zbierane podczas piątkowego Spotkania Graczy. Zebrane decklisty muszą być kompletne i dokładne: po zebraniu list gracze nie będą mogli zmienić decklist w żaden sposób; wszelkie znalezione błędy spowodują nałożenie odpowiednich kar turniejowych.

Dodatkowe informacje
Gracze muszą przynieść własne długopisy, papier, koszulki do kart i odpowiednie liczniki. Na miejscu będzie można nabyć akcesoria, produkty i pojedyncze karty.

Regulamin i zasady turnieju
Gracze są odpowiedzialni znać wszystkie reguły gry i zasady turnieju.

Nagrody i płatności
Po przyznaniu nagród, osobą za nie odpowiedzialną jest zawodnik, włączając w to kwestie wykupu nagród przez osoby trzecie, transport oraz koszty administracyjne związane z nagrodą. Cryptozoic Entertainment przyzna nagrody na podstawie klasyfikacji turnieju i nie będzie zmieniał wypłaty nagród w oparciu o wynegocjowane podziały nagród.

Legalność Zestawów
W formacie Core dozwolone są tylko zestawy z ostatnich trzech bloków (i produkty z dodatków typu „boutique” z nimi związane). W tym turnieju legalne są następujące zestawy:

  • Sety: Drums of War, Blood of Gladiators, Fields of Honor, Scourgewar, Wrathgate, Icecrown, Worldbreaker, War of the Elements, Twilight of the Dragons.
  • Treasure Packs: Naxxramas, Assault on Icecrown Citadel.
  • Crafted Cards: Drums Crafted, Gladiator’s Crafted, Field’s Crafted, Scourgewar Crafted, Wrathgate Crafted, Icecrown Crafted, Worldbreaker Crafted, War of the Elements Crafted, Twilight of the Dragons Crafted.
  • Badge Cards: Badge 1-4, Scourgewar Badge, Wrathgate Badge, Icecrown Badge. Worldbreaker Badge, War of the Elements Badge, Twilight of the Dragons Badge.
  • Wydania specjalne: Arena Grand Melee, Death Knight Starter, 2010 Class Starter Deck, 2011 Class Starter Deck. Assault on Icecrown Citadel.
  • Promocyjne: Wrath of the Lich King Collector’s Edition, Cataclysm Collector’s Edition, Holiday 1, Holiday 2, Holiday 3, Holiday 4, Holiday 5, Blizzard 2010 Card.Login:

Hasło:


RejestracjaSponsor generalny

AXNPatroni honorowi

Prezydent miasta Poznań

Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu