Akredytacja

Uwaga! W związku z licznymi pytaniami pragniemy podkreślić, że akredytację na konwent można zakupić również na miejscu, w trakcie trwania konwentu. Ceny akredytacji zakupionej w trakcie Polconu nie różnią się od cen akredytacji zakupionej wcześniej.

Całkowity koszt czterodniowej akredytacji wynosi 50 zł.

Szczegółowy cennik:

  • akredytacja pełna: 50 zł
  • akredytacja jednodniowa - czwartek: 20 zł
  • akredytacja jednodniowa - piątek: 25 zł
  • akredytacja jednodniowa - sobota: 25 zł
  • akredytacja jednodniowa - niedziela: 20 zł
  • akredytacja wspierająca: 20 zł

Przewidujemy również zniżki dla najmłodszych - dzieci do lat 6ciu wchodzą na Polcon za darmo, zaś dzieci do lat 12tu (wchodzące na konwent z opiekunem) otrzymują 50% zniżki na akredytacje jednodniowe.

Rezerwacja noclegów jest brana pod uwagę pod warunkiem wpłaty należności za wynajem pokoju. Do dnia 01.08.2011 można zrezygnować z rezerwacji i otrzymać zwrot wpłaconych środków. Szczegółowe informacje dotyczących wnoszenia opłat można uzyskać pod adresem wplaty@polcon2011.pl.

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie Klub Fantastyki "Druga Era"
ul. Kaliska 22a/23
61-131 Poznań
87 1090 2734 0000 0001 1561 3600
tytuł wpłaty: Polcon 2011 (i dane jeśli inne niż autora przelewu)

Dodatkowe dane można też wysłać pod adres wplaty@polcon2011.pl.

Akredytację na konwent można zakupić:

w czasie trwania konwentu - w kasach biletowych od strony ul. Śniadeckich, do których wejście będzie oznaczone naszymi dużymi bannerami.

Akredytacji nie można kupić w kasach MTP innych niż przy ul. Śniadeckich. Szczególnie przed rozpoczęciem konwentu!

Akredytacji nie można kupić w innych kasach MTP! Szczególnie przed rozpoczęciem konwentu!

Punkty akredytacyjne na terenie Poznania

Sklep Cube - ul. Katowicka 81d (już wkrótce!)

Konwenty:

Velocilarptor - 17-19.06.2011, Toruń, www.velocilarptor.pl
Dni Fantastyki - 24-26.06.2011, Wrocław, www.dnifantastyki.pl
Avangarda - 21-24.07.2011, Warszawa, www.ava.waw.pl

Akredytacje jednodniowe upoważniają do przebywania na terenie konwentu od rana do godz. 24:00 (lub w niedzielę - do zakończenia punktów programu).

Nie przewidujemy progresji ceny wejściówki, jednakże, każda osoba która sie zarejestruje i uiści opłatę akredytacyjną może liczyć na szereg atrakcyjnych bonusów, m.in. Gadżety od naszych sponsorów, czy darmową limitowaną antologię utworów nominowanych do nagrody im. J. Zajdla. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

Każdy uczestnik konwentu otrzyma identyfikator oraz opaskę, które będzie zobowiązany nosić w widocznym miejscu, informator z programem i informacjami organizacyjnymi oraz pamiątkową przypinkę. Opłacenie pełnej akredytacji upoważnia również do bezpłatnego noclegu na terenie konwentu, w przewidzianych do tego pomieszczeniach. Dla osób bardziej wymagających istnieje możliwość wynajęcia pokoju w jednym z pobliskich hoteli lub akademikach Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Szczegóły w dziale Noclegi i wyżywienie. Ilość miejsc w pobliskim akademiku jest ograniczona, stąd warto zarejestrować się wcześniej!

Zniżki

Dla osób pomagających przy tworzeniu konwentu przewidujemy zniżki:

  • jeden punkt programu - zniżka 20zł
  • dwa i więcej punktów programu - zniżka 40zł
  • LARP - zniżka omawiana indywidualnie, zazwyczaj 20zł dla jednego lub dwóch prowadzących

Przy większej ilości osób prowadzących dany punkt programu zniżka dzielona jest między wszystkich prowadzących.

Wszelkie zniżki będą omawiane z osobami zainteresowanymi przy zgłaszaniu ich propozycji. Chętnych do współpracy zapraszamy do działu Program > Zgłoś punkt programu.

Przewidujemy również zniżkę dla osób pomagających podczas konwentu, tzw. gżdaczy. Za 4 lub 6 godzin dyżuru obowiązuje zniżka: odpowiednio 50% i 75% akredytacji, czyli 20zł i 30zł zniżki. Gżdaczom "pełnoetatowym", czyli pełniącym minimum 8 godzin dyżurów (oraz będący w razie potrzeby do dyspozycji pod telefonem), należy się 40zł zniżki oraz - dodatkowo - koszulka Polconu. Szczegóły w dziale Kontakt > Zgłoś się na gżdacza

Niezależnie od sumy zniżek twórca programu i/lub gżdacz są zobowiązaniu do uiszczenia minimalnej akredytacji w wysokości 10 zł.

Jeśli chcesz nas wspomóc przy organizacji Polconu możesz zrezygnować z przysługującej zniżki. Wtedy otrzymasz, w miarę posiadanych przez nas możliwości, walutę konwentową, którą można wymienić na nagrody w sklepiku konwentowym. Koniecznie umieść taką informację w uwagach przy zgłaszaniu swojego punktu programu lub siebie jako gżdacza.

UWAGA!

Ze względów bezpieczeństwa osoby przy akredytacji zostaną poproszone o podanie imienia, nazwiska oraz wylegitymowanie się dokumentem tożsamości. Osoby nie wyrażające zgody na pobranie swoich danych mogą nie zostać wpuszczone na teren konwentu.

Dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby konwentu.

Każdy przebywający na terenie konwentu będzie zobowiązany do posiadania przy sobie opaski i podpisanego identyfikatora. Osoby nie posiadające opaski i identyfikatora będą usuwane z terenu kowentu.

Ponadto osoby niepełnoletnie zobowiązane są okazać przy akredytacji zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w konwencie wraz z jego kontaktowym numerem telefonu. Wzór oświadczenia dostępny jest tutaj:
oswiadczenie_dla_niepelnoletnich_polcon2011.pdf
Login:

Hasło:


RejestracjaSponsor generalny

AXNPatroni honorowi

Prezydent miasta Poznań

Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu