Zgłoś punkt programu

Poniżej znajdziecie formularz, za pomocą którego można składać propozycje Waszych punktów programu. Propozycje punktów programu zbieramy do 15 lipca!

Pola nieobowiązkowe oznaczone są kursywą - wszystkie pozostałe są obowiązkowe.

Przeczytajcie też kilka uwag i porad, zanim zgłosicie punkt programu:

 • Dla osób tworzących program Polconu przewidujemy zniżki:
  - jeden punkt programu - zniżka 20zł
  - dwa i więcej punktów programu - zniżka 40zł
  - LARP - zniżka omawiana indywidualnie, zazwyczaj 20zł dla jednego lub dwóch prowadzących
  Przy większej ilości osób prowadzących dany punkt programu zniżka dzielona jest między wszystkich prowadzących. Niezależnie od sumy zniżek twórca programu jest zobowiązany do uiszczenia minimalnej akredytacji w wysokości 10 zł.
 • Jeśli chcesz nas wspomóc przy organizacji Polconu możesz zrezygnować z przysługującej zniżki. Wtedy otrzymasz, w miarę posiadanych przez nas możliwości, walutę konwentową, którą można wymienić na nagrody w sklepiku konwentowym. Koniecznie umieść taką informację w uwagach przy zgłaszaniu swojego punktu programu.
 • W przypadku zgłaszania więcej niż jednego prowadzącego, prelegent wymieniony jako pierwszy będzie osobą kontaktową i do niego będziemy kierować wszelkie pytania. Pozostali prowadzący powinni mieć konta na stronie Polconu i być zarejestrowani na aktualny konwent.
 • Nie zgłaszaj punktów programu na ostatnią chwilę - często zgłoszenie wymaga dogadania szczegółów, na co potrzeba czasu.
 • Jeśli masz zastrzeżenia, co do godzin prelekcji (np. wiesz, że przyjedziesz dopiero w sobotę, więc nie możesz prowadzić w piątek) - zgłoś je w odpowiedniej rubryce. Staraj się jednak unikać podawania zastrzeżeń "na zapas" - im więcej Waszych zastrzeżeń, tym poskładanie programu jest coraz trudniejsze.
 • Staraj się nie zamawiać projektora czy innego sprzętu na wszelki wypadek - mamy ich ograniczoną ilość. Oczywiście jeśli jest Ci do prelekcji potrzeby - zaznacz to!
 • Sugerowany przez nas podpis autorów pod punktami programu (w informatorze i na stronie) to: Imię "Nick" Nazwisko, a w przypadku większej ilości prelegentów, kolejni wymienieni po przecinku. Ale oczywiście możesz zażyczyć sobie podpisanie w dowolny inny sposób - służy do tego pole Podpis.
 • Wypełnianie pola Doświadczenie i rekomendacje nie jest obowiązkowe, ale się opłaca. Jeśli będziemy musieli wybierać między dwoma podobnymi punktami programu - będzie dla nas wskazówką. Doświadczenie to np. prowadzenie prelekcji na innych konwentach lub konferencjach. Rekomendacja informuje, kto z osób znanych nam lub w środowisku może za Ciebie poświadczyć (polecamy podawać z kontaktem do tej osoby).
 • W uwagach wpisz wszystko, co przychodzi Ci do głowy i powinniśmy o tym wiedzieć, a nie ma na to odpowiedniego pola.

Formularz

Musisz być zalogowany i zarejestrowany na aktualny konwent by zgłosić punkt programu.
Login:

Hasło:


RejestracjaSponsor generalny

AXNPatroni honorowi

Prezydent miasta Poznań

Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu